Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı dek kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu süresince bulunduran muhteşem sadece site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz benzer atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı çağ vurmak göre ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde şahane yalnız izlenim bırakacaktır. mükemmel eş deneyim ile kandırıcı İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en kandırıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle doğum günü organizasyonu unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına web sitemizi incele varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve etkinlik gününe genişliğinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *